עיצוב לובי

פותחים את משרדי החברה שלכם בקרוב? עושים שיפוץ בבית המלון שלכם? בונים בנין בפרויקט חדש ? אם כך, עיצוב לובי זה משהו שבהחלט כדאי לכם לתת עליו את הדעת, ויפה שעה אחת קודם. לובי שמעוצב בצורה מושקעת ויפה הוא חלל שהרבה יותר נעים לעבור דרכו והוא גם משדר מסר מאוד ברור של השקעה מצד בעלי הבית, אז למה לחשוב פעמיים? המעצבת דקלה פנירי תשמח ללוות אתכם בפרויקט הזה, כך שאתם מוזמנים להרים אליה טלפון כבר עכשיו.

 

כל היתרונות של עיצוב לובי

אם גם אתם חשבתם עד לא מזמן שלובי זה בסך הכול חלל שעוברים דרכו אל המשרדים, אל תוך הבניין או אל המעליות, כדאי שתדעו שאתם טועים. למעשה, הלובי זה החלל הראשון שרואה כל מי שנכנס לבניין ולכן יש טעם להשקיע בו. זה לא משנה אם מדובר על לובי של בניין מגורים או על כל לובי אחר, שכן בכל מקרה ישנם יתרונות רבים לעיצוב של לובי:

  • הכניסה הופכת להיות מרשימה ויפה יותר
  • האווירה נעימה ואלגנטית
  • ערך הנכס עולה
  • נוצר רושם טוב אצל כל מי שנכנס לבניין
  • יש ניצול נכון של החללים השונים בלובי

עיצוב לובי יכול לכלול גם כורסאות המתנה, משחק בין אור וצל ובין תאורה טבעית ולתאורה לא טבעית ועוד. לכן בהחלט ניתן לומר שגם בעיצוב של לובי, כמו בעיצוב של כל חלל אחר, השמיים הם הגבול.

עיצוב לובי

 

למה עיצוב של לובי כדאי לעשות רק עם דקלה פנירי?

דקלה פנירי עוסקת בתכנוןת ובעיצוב פנים מזה שנים רבות, כך שאם יש משהו שתוכלו להרגיש מיד כאשר תפגשו אותה, זה שהיא מנוסה. בנוסף, היא יצירתית , כך שאפילו אם אתם רוצים ליצור חלל לובי מקורי ומגוון, עם דקלה פנירי זה אפשרי! זה לא משנה על כמה עומד התקציב שלכם לפרויקט, כי בכל מקרה היא תדע להתאים את העיצוב לא רק לטעם שלכם אלא גם לתקציב שעליו החלטתם מראש. צרו קשר עוד היום וקבעו פגישה ראשונית ללא כל התחייבות, כי עיצוב של לובי זו עבודה לאשת מקצוע רצינית ומנוסה.

חברת קידום בישראל חברת קידום בישראל